Duże zainteresowanie darmowymi sadzonkami w Lublinie. Będą je rozdawać także we wtorek

Darmowe sadzonki drzew i krzewów w ramach akcji #sadziMy w Lublinie
Darmowe sadzonki drzew i krzewów w ramach akcji #sadziMy w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Jeszcze we wtorek wszyscy chętni będą mieli okazję odebrać darmowe sadzonki drzew i krzewów w Lublinie. Wszystko w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMy, podczas której leśnicy rozdadzą łącznie milion sadzonek.

Darmowe sadzonki w Lublinie

Punkt z darmowymi sadzonkami jest zlokalizowany przed siedzibą Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. W poniedziałek (2.10) sadzonki rozeszły się w ekspresowym tempie, przez co leśnicy tego dnia wcześniej zakończyli akcję.

Ostatnią okazją na zdobycie sadzonek drzew i krzewów będzie wtorek, 3 października. Będzie można je odebrać od 9:00 do 15:00 przy ul. Czechowskiej 4.

Jakie sadzonki można tu dostać? Sprawdź szczegóły w linku: W Lublinie rozdają darmowe sadzonki drzew i krzewów. Gdzie i kiedy?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.