Drugie urodziny Tarasów Zamkowych

tarasy zamkowe lublin
Tarasy Zamkowe w Lublinie | materiały prasowe

Modowe i kulinarne spotkania z gwiazdami, koncert Sylwii Grzeszczak, a także wielki dwumetrowy tort. Tarasy Zamkowe zapraszają na drugie urodziny.

 

Świętowanie drugich urodzin Tarasów Zamkowych rozpocznie się w sobotę, 4 marca od ogłoszenia wyników specjalnego konkursu, którego laureaci udadzą się na zakupy z popularnymi lubelskimi blogerami StyLoly oraz Bo4Go.

 

Następnie na scenie pojawi się Maja Sablewska oraz znani z „Top Model” Karolina Pisarek i Patryk Grudowicz. Opowiedzą o sobie, o swoich planach i ostatnich sukcesach, a także wybiorą się na zakupy do wybranych sklepów centrum. Będą również rozdawać autografy i pozować do zdjęć.

 

Pierwszy dzień urodzin zakończy się występem Sylwii Grzeszczak. Koncert rozpocznie się o 18.00.

 

W drugim dniu urodzin centrum, 5 marca, na klientów czekać będą atrakcje kulinarne, realizowane w konwencji live cooking show. Mateusz Gessler i Damian Kordas, znani z programów telewizyjnych, przygotują swoje popisowe menu. Odwiedzający Tarasy Zamkowe będą mogli poznać ich nowe przepisy i spróbować potraw zaproponowanych przez szefów kuchni. W rolę asystentki kucharzy wcieli się, pochodząca z Lublina, autorka bloga Pasja Smaku. O 17.30 na scenę wjedzie dwumetrowy tort – gigant.

 

Również najemcy Tarasów Zamkowych specjalnie przygotowali dodatkowe urodzinowe atrakcje w ponad 60 salonach i punktach usługowych na klientów czekają niespodzianki, rabaty i promocje.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.