Drogowcy znowu zamkną prawoskręt z al. Solidarności w ul. Prusa. Będą objazdy

Budowa ścieżki rowerowej na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Prusa
Budowa ścieżki rowerowej na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Prusa | fot. Dominik Wąsik

W związku z budowaną ścieżką rowerową w rejonie ul. Prusa, nastąpi tam zmiana organizacji ruchu. Drogowcy znowu zamkną prawoskręt z al. Solidarności w ul. Prusa. Będą objazdy komunikacji miejskiej.

Utrudnienia na ul. Prusa

W czwartek (31.03) od godzin porannych drogowcy zamkną prawoskręt z al. Solidarności w ul. Prusa w Lublinie. W tym czasie wykonywane będą roboty bitumiczne. Całe zadanie zakłada wykonanie chodnika o długość około 180 m, ścieżki rowerowej o długości około 260 oraz przejazdu dla rowerów przez ul. Prusa, co wiąże się z przebudową sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu al. Solidarności – ul. Prusa – ul. 3 Maja.

W związku ze zmianą organizacji ruchu w okolicy ul. Prusa i brakiem możliwości skrętu w prawo z al. Solidarności w ul. Prusa w czwartek 31 marca autobusy linii 23 i 29 w kierunkach Kupiecka IKEA/Elizówka-giełda oraz Choiny będą kursować zmienioną trasą:

… – al. Tysiąclecia – Lubartowska – Biernackiego – Północna – …

Autobusy jadąc trasą zmienioną nie będą zatrzymywać się na przystanku Probostwo 01, objazd nie spowoduje ominięcia żadnego przystanku ujętego w rozkładzie jazdy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.