Droga Męczenników Majdanka otwarta dla kierowców i komunikacji miejskiej

komunikacja miejska lublin mpk ztm
Komunikacja miejska w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Wszystkie prace związane z przebudową skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka z ul. Sulisławicką i Grabskiego dobiegają końca. Od poniedziałku linie nr 14 i N2 wracają na swoje podstawowe trasy.

Przypomnijmy, że prace polegające na przebudowie skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka z ul. Sulisławicką i Grabskiego rozpoczęły się na początku kwietnia. Po prawie ośmiu miesiącach prac kierowcy znowu będą mogli korzystać ze skrzyżowania.

Na czas prac kierowcy i linie komunikacyjne 14 i N2 musiały korzystać z objazdów przez ul. Krańcową i al. Witosa. Od poniedziałku (5 listopada) linie te wracają na swoje pierwotne trasy – będą jeździły przez ul. Grabskiego.

Jednocześnie zostanie uruchomiony nowy zespół przystankowy Sulisławicka, w skład którego wchodzić będą trzy przystanki: Sulisławicka 01 – dotychczasowy przystanek dla komunikacji zamiejskiej w stronę Felina, Sulisławicka 02 – nowy przystanek na wysokości Lidla w stronę centrum, na którym będą się zatrzymywały wszystkie linie jadące z Felina oraz Sulisławcka 03 – dawny przystanek Szczygła na ul. Grabskiego – informuje Anna Zalewska, rzecznik ZTM w Lublinie.

Przebudowa skrzyżowania pochłonęła 11,3 mln zł.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.