Driftował bmw na rondzie. Miał pecha, bo najechał patrol policji

prędkość samochód bmw pościg
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Kraśniccy policjanci ukarali mandatem młodego kierowcę bmw, który chciał sprawdzić swoje umiejętności i driftował na rondzie.

Drift na rondzie zakończony mandatem

Do zdarzenia doszło w czwartek na terenie Kraśnika. Policjanci z kraśnickiej drogówki zauważyli samochód marki BMW jadący od strony obwodnicy Kraśnika.

„Kierowca pojazdu zlekceważył bezpieczeństwo własne oraz innych uczestników ruchu drogowego. Na Rondzie Narodowych Sił Zbrojnych, gdzie krzyżują się drogi krajowe nr 19 i 74, postanowił „podrfitować” wokół jego osi, po czym ruszył w kierunku Janowa Lubelskiego” – mówi mł. asp. Paweł Cieliczko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasniku.

Funkcjonariusze widząc całe zajście zareagowali i ruszyli za nim. Po kilkuset metrach przy użyciu sygnałów świetlnych zatrzymali pojazd w bezpiecznym miejscu. Kierowcą okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 200 złotych za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym poprzez niekontrolowany poślizg.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak nie spowodował żadnej kolizji, to raczej był to „kontrolowany poślizg”, więc dlaczego został ukarany, a nie upomniany?

  2. Brawo tak miał dobrze że nie wstrzymali uprawnień. Pozdrawiam wszystkich „dryfterów”