Drift na parkingu przed sklepem meblowym, zbyt głośny wydech. BMW odjechało na lawecie

BMW odjechało na lawecie z parkingu Agata Meble
BMW odjechało na lawecie z parkingu Agata Meble | fot. KMP Lublin

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 22-latka z BMW, który próbował driftować na parkingu sklepu meblowego przy ul. Jana Pawła II. Skończyło się na tym, że BMW odjechało na lawecie, a jego właściciel został ukarany mandatami na łączną kwotę 1600 zł.

Driftował na parkingu Agata Meble

Przez ostatni weekend policjanci z wydziału ruchu drogowego kontynuowali działania na terenie Lublina pod nazwą „Stop–drift”. Jednym z zatrzymanych był kierowca bmw, który próbował driftować na parkingu przed sklepem Agata Meble przy ul. Jana Pawła II.

22-latek został ukarany dwoma mandatami na łączną kwotę 1600 złotych i 6 punktami karnymi. Dodatkowo stracił dowód rejestracyjny za nadmierny hałas. Na koniec interwencji musiał wezwać sobie lawetę, na której auto odjechało ze sklepowego parkingu.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Brawo POLICJA gonić tych gnojów z wiejskimi tłumnikami.Niech se ojcom pod oborą driftuje pajac jeden z drugim.

  2. @AMS kapuś kapuś inaczej 60 bez skrupułów szprzeda najlepszego ziomka 🤙