Dramatyczne odkrycie w centrum Lublina. Sprzątaczka znalazła zwłoki dziecka w pokoju

Zdjęcie ilustracyjne

Do dramatycznego odkrycia doszło w piątek w jednym z pokoi hostelu przy ul. Orlej w Lublinie. Ciało dziecka znalazła sprzątaczka. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Jak ustaliliśmy, do zdarzenia doszło dziś około godz. 14.00 w hostelu przy ul. Orlej w Lublinie. Policja została wezwana przez sprzątaczkę, która znalazła w jednym z pokoi hostelowych zwłoki dziecka. Dojechała również karetka pogotowia ratunkowego. Lekarz potwierdził zgon dziecka.

Na miejscu makabrycznego odkrycia są policjanci, którzy pracują pod nadzorem prokuratora. Pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Na tę chwilę nie wiadomo co się stało.

Wykonywane są oględziny. Technicy zabezpieczają ślady. Na miejscu jest również biegły z zakresu medycyny sądowej. Ustalamy okoliczności zdarzenia” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że matka udusiła swoje dziecko. Policjanci poszukują rodziców dziecka.

AKTUALIZACJA: Udusiła syna w hostelowym pokoju. Policjanci poszukują matki 10-letniego Filipa

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.