Dożynki wojewódzkie 2020 bez koncertów i wydarzeń artystycznych. Zmieni się też lokalizacja

69793295 881971928854206 8684574874972192768 o
Dożynki Wojewódzkie 2019 w Radawcu | materiały prasowe

Epidemia koronawirusa znacznie zmieni plan tegorocznych dożynek województwa lubelskiego. Organizatorzy wydarzenia zdecydowali się na rezygnację z wydarzeń artystycznych i zmianę lokalizacji imprezy.

„W obecnym roku w związku z sytuacją epidemiologiczną i obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi jesteśmy niestety zmuszeni wprowadzić znaczące zmiany organizacyjne, ograniczając liczbę uczestników w części oficjalnej oraz rezygnując z części artystycznej” – mówi Szczepan Jagiełło z biura prasowego Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Tegoroczne wojewódzkie święto plonów nie odbędzie się jak w latach ubiegłych na terenie lotniska w Radawcu. Organizatorzy z powodu ograniczenia ilości uczestników wydarzenia podjęli decyzję, że dożynki odbędą się 30 sierpnia w Bełżycach na terenie stadionu miejskiego – obiektu Centrum Kultury Fizycznej i Sportu przy ul. Zamkowej 47.

„Wyrażamy przekonanie, że ze względu na przywiązanie mieszkańców Lubelskiego do tego wydarzenia, nagłośnienie medialne pozwoli przyciągnąć zainteresowanych przed ekrany telewizorów dzięki transmisji na antenie telewizji TVP3” – dodaje Szczepan Jagiełło.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.