Dożynki w weekend 2-3 września 2023. Przegląd imprez w województwie lubelskim

Zestawienie imprez dożynkowych w województwie lubelskim na weekend 2-3 września 2023
Zestawienie imprez dożynkowych w województwie lubelskim na weekend 2-3 września 2023 | materiały organizatorów

Przed nami kolejny weekend wypełniony dożynkami w województwie lubelskim. Przygotowaliśmy przegląd imprez na weekend 2-3 września 2023. Gdzie się wybrać i kto wystąpi? Sprawdź poniżej.

Dożynki w województwie lubelskim 2-3 września 2023

Wrzesień to czas ostatnich imprez z okazji święta plonów. Organizatorzy dożynek przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych i zapraszają wszystkich chętnych na darmowe koncerty znanych i lubianych artystów.

Co i gdzie będzie się działo w ten weekend? Jakie zespoły wystąpią na poszczególnych imprezach? Poniżej znajdziecie zestawienie dożynek, które odbędą się w weekend 2-3 września 2023 r. w województwie lubelskim. Aby poznać szczegóły dotyczące poszczególnych imprez, kliknijcie czerwony napis przy nazwie imprezy.

Dożynki powiatowe: 2-3 września 2023

Powiat Łęczyński

Powiat Tomaszowski

Powiat Parczewski

Powiat Bialski

Powiat Hrubieszowski

Dożynki gminne: 2-3 września 2023

Gmina Dubienka

Gmina Ułęż

Gmina Wojcieszków

Gmina Borki

Gmina Kąkolewnica

Gmina Uścimów

Gmina Głusk

Festyny: 2-3 września 2023

Gmina Poniatowa

Zobacz także: Lublin na weekend 1-3 września 2023 r. Koncerty, potańcówka, pikniki, targi kawy czy festiwal baniek mydlanych

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.