Dożynki Konopne w Konopnicy 2023. Wystąpią: Hemp Gru, Wini, Gospel

Publika bawiąca się na koncercie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Adobe Stock

Dożynki Konopne w Konopnicy pod Lublinem to pierwsza tego typu impreza po wschodniej części Wisły. Impreza odbędzie się w sobotę 19 sierpnia 2023 r. Na scenie dla publiczności wystąpią: Hemp Gru, Wini, Gospel, Matis i Filii Solis.

Dożynki Konopne Konopnica 2023

Dożynki Konopne odbędą się 19 sierpnia (sobota) 2023 r. na terenie targowiska w Konopnicy. Będą to nietypowe dożynki, bowiem wstęp na imprezę jest biletowany. Ich cena zaczyna się od 19 zł, a kończy na 250 zł. Organizatorzy oprócz koncertów zaplanowali również strefę edukacyjną, w której znajdziemy 22 stoiska.

„Wydarzenie jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie konopiami, które do tej pory były postrzegane jedynie przez pryzmat używek. Beton Konopny, Włókna Konopne i Biopaliwa to główne tematy, które chcemy przybliżyć podczas imprezy. Nie zabraknie wystawców, którzy przybliżą nam produkty konopne z różnych dziedzin” – czytamy w opisie wydarzenia.

Po części edukacyjnej zaplanowano koncerty. Dla publiczności wystąpią: Hemp Gru, Wini, Gospel, Matis i Filii Solis. Strefę chillu poprowadzi Liroy z ekipą HuBBurger.

PROGRAM DOŻYNEK KONOPNYCH W KONOPNICY 2023

SOBOTA – 19 SIERPNIA

  • 12:00 Start imprezy
  • 12:30 Oficjalne przywitanie i prezentacja gości na stoiskach
  • 15:30 Panel edukacyjny
  • 17:30 Koncerty: Hemp Gru, Wini, Gospel, Matis, Filii Solis

Sprawdź aktualną listę dożynek i festynów z okazji święta plonów w województwie lubelskim. Kliknij tutaj – dożynki w województwie lubelskim

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.