Do trzech razy sztuka. Pani Beata odebrała samochód hybrydowy wygrany w loterii Rozlicz PIT w Lublinie

Pani Beata odebrała wygrany samochód w loterii Rozlicz PIT w Lublinie
Pani Beata odebrała wygrany samochód w loterii Rozlicz PIT w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W czwartek pani Beata — laureatka 4. edycji loterii Rozlicz PIT w Lublinie odebrała nagrodę główną tegorocznej zabawy, czyli samochód. Kluczyki do hybrydowego Suzuki Swift wręczył Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. Kobieta przyznała, że do miejskiej loterii zgłosiła się po raz trzeci.

Pani Beata z Lublina odebrała samochód

To już czwarta edycja akcji Rozlicz PIT w Lublinie. W tegorocznej loterii wzięło udział 8 310 uczestników, co przełożyło się na 1,6 mln zł wpływów z podatków do miejskiej kasy. Miasto kusiło mieszkańców do wzięcia udziału w loterii atrakcyjnymi nagrodami. Nagrodami był: trzy rowery, robot sprzątający, trzy hulajnogi elektryczne, dwa smartfony, trzy zegarki sportowe i cztery kamery samochodowe. Nagrodą główną w tym roku był samochód hybrydowy Suzuki Swift. Pula nagród wynosiła ok. 95 tys. zł.

„Loteria ma sens z punktu finansów miasta, ale też i patrząc na tożsamość mieszkających i pracujących w Lublinie ze strategią rozwoju. Każdy, kto płaci PIT w Lublinie, połowę zostawia miastu. Inwestycje i wydatki bieżące w znacznej części są finansowane z PITu naszych mieszkańców, dlatego to jest tak ważne. Od początku we wszystkich edycjach loterii udział wzięło ponad 30 tys. osób. Dzięki tym osobom do budżetu miasta wpłynęło ponad 6 mln zł” – mówił prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

W czwartek na placu Łokietka przed lubelskim ratuszem odbyło się oficjalne przekazanie nagrody głównej czwartek edycji loterii PIT-owej. Samochód hybrydowy wygrała mieszkanka Lublina, pani Beata. Kluczyki do auta wręczył jej prezydent Lublina, Krzysztof Żuk.

„Nie spodziewałam się wygranej. Był to mój już trzeci udział w miejskiej loterii podatkowej. Było warto. Chyba to jest najlepszy przykład” — skromnie skomentowała wygraną pani Beata z Lublina.

Pozostałe nagrody rzeczowe w loterii trafiły już do zwycięzców.

Pani Beata z Lublina wygrała samochód w loterii Rozlicz PIT w Lublinie
Pani Beata z Lublina wygrała samochód w loterii Rozlicz PIT w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Suzuki Swift był nagrodą główną w miejskiej loterii podatkowej
Suzuki Swift był nagrodą główną w miejskiej loterii podatkowej | fot. Dominik Wąsik
Pani Beata w wygrany samochodzie
Pani Beata w wygrany samochodzie | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.