Do szpitala na sygnale. Policjanci pilotowali samochód z rodzącą kobietą

68 142964 g
Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego pilotowali samochód z rodzącą kobietą do szpitala | fot. KMP Tomaszów Lubelski

Niecodzienny „pilotaż” przeprowadzili policjanci z Tomaszowa Lubelskiego. Pilotowali do szpitala samochód, którym podróżowała rodząca kobieta.

Piątkowej nocy dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie z prośbą o pomoc. Mężczyzna powiadomił, że u jego ciężarnej żony właśnie rozpoczęła się akcja porodowa i za chwilę urodzi. Ponieważ odeszły jej wody, muszą jak najszybciej dostać się z miejscowości Wierszczyca do szpitala w Tomaszowie Lubelskim.

W związku z tym, że trasa miała długość kilkunastu kilometrów liczyła się każda minuta, by bezpiecznie dojechać do szpitala. Dyżurny komendy natychmiast skierował patrol prewencji. Funkcjonariusze zauważyli opisywane auto i pilotowali samochód z rodzącą kobietą aż do samego szpitala w Tomaszowie Lubelskim.

Na szczęście dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy, rodząca kobieta na czas dotarła do szpitala.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Gratulacje 🙂 naprawdę w takich przypadkach nieraz pomoc policji jest niezbędna. I gratulacje dla rodziców:)