Do Lublina przyjechał Cyrk Arena bez zwierząt. Właśnie rozstawiają swoje cyrkowe miasteczko

Cyrk Arena rozstawia się na terenie prywatnym przy Błoniach pod Zamkiem
Cyrk Arena rozstawia się na terenie prywatnym przy Błoniach pod Zamkiem | fot. Dominik Wąsik

Cyrk Arena zawitał do Lublinie. Choć cyrkowcy rozstawią swój namiot na terenie prywatnym przy al. Unii Lubelskiej, ich widowisko odbędzie się bez udziału zwierząt. Łącznie zaplanowano 4 spektakle.

Cyrk Arena w Lublinie 2022

W programie 2-godzinnego spektaklu znajdują się m.in. widowiskowe akrobacje na wrotkach, skoki na trampolinie na wysokość kilku metrów, napowietrzne ewolucje na sztrabatach i linie pionowej, pokaz tańca na maszcie pionowym, ekwilibrystyka na wałkach i bardzo rzadko spotykane w cyrkach akrobacje na linie luźnej. O dobry humor widzów zadba komik, Johnattan Fublee.

„Narodowy Polski Cyrk Arena gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę, która sprawi, że goście wyjdą z namiotu zauroczeni sztuką cyrkową. „Arena” to bowiem nie tylko spektakl godny polecenia, ale również bajkowa oprawa świetlna, styl i elegancja pod namiotem. Przyjdź na najlepsze widowisko cyrkowe w Polsce i przekonaj się sam” – zachęcają właściciele Cyrku Arena.

Cyrkowe miasteczko rozstawia się na terenie prywatnym przy Błoniach pod Zamkiem (al. Unii Lubelskiej). Pierwszy pokaz zaplanowano na sobotę, 2 kwietnia. Zgodnie z harmonogramem przez trzy dni w Lublinie odbędą się łącznie 4 spektakle:

2.04 (sobota) – 17:00
3.04 (niedziela) – 13:00 i 16:00
4.04 (poniedziałek) – 17:00

Bilety do nabycia w kasach na terenie cyrku w cenie:

Sektor (miejsca nienumerowane)
dorośli – 50 zł
dzieci i młodzież do 17 lat – 40 zł
bilet rodzinny (2 dzieci do 10 lat + 2 dorosłych) – 160 zł

Loża (miejsca numerowane)
dorośli – 60 zł
dzieci i młodzież do 17 lat – 60 zł

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.