Dni otwarte Szkoły Języków Obcych Avalon w Lublinie 7-12.10.2019

IMG 2000 1
Szkoła Językowa Avalon Lublin

W dniach 7-12 października odbędą się Dni Otwarte organizowane przez Szkołę Języków Obcych Avalon z Lublina. Podczas tego wydarzenia odbędą się darmowe zajęcia, dzięki którym można zapoznać się ze sposobem nauczania, poznać lektorów oraz otrzymać promocyjną ofertę na kursy.

Dni Otwarte Avalon od 7 do 12 października

Dni Otwarte Szkoły Językowej Avalon to fantastyczna okazja poznania „od kuchni” nauki w profesjonalnej szkole językowej. Tutaj metodyka nauczania jest ściśle dostosowana do potrzeb i możliwości kursantów, a dzięki temu możliwe jest osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów. Wstęp na Dni Otwarte jest oczywiście darmowy, a szkołę można odwiedzać od godziny 10.00 do 19.00.

W programie Dni Otwartych Avalon jest między innymi zapoznanie się ze sposobem prowadzenia zajęć, możliwość poznania lektorów oraz kursantów, którzy zdobywają w Lublinie językową wiedzę i umiejętności. Podczas Dni Otwartych możesz uczestniczyć w lekcjach z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego i w przyjemny oraz twórczy sposób zetknąć się z ciekawymi zagadnieniami.

Zapisy na Dni Otwarte są przyjmowane:

• osobiście w siedzibie szkoły;

• telefonicznie pod numerem 695 930 847;

• e-mailowo pod adresem [email protected];

• za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie https://forms.gle/zkAHymouD4Gjr8iZ9.

IMG 1911 1
Szkoła Językowa Avalon Lublin

Oferta specjalna szkoły Avalon – drugi język gratis

Z okazji Dni Otwartych Szkoły Językowej Avalon można też skorzystać z promocji pozwalającej uczyć się drugiego języka całkowicie za darmo. Tylko teraz, zapisując się na dowolny kurs językowy, możesz się uczyć jednocześnie dwóch języków, ale zapłacić tylko za jeden. To niepowtarzalna szansa, żeby zdobyć maksimum wiedzy, a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze.

Szkoła Języków Obcych Avalon – oferta dla każdego, kto chce się uczyć języków

Avalon to profesjonalna szkoła językowa w Lublinie. Celem szkoły jest przekazywanie maksimum umiejętności w przystępnej formie. Kursy językowe prowadzone przez szkołę Avalon odbywają się już od 17 lat, a tak bogate doświadczenie pozwoliło tej placówce wypracować renomę i zdobyć miano jednej z najlepszych szkół językowych w Lublinie. Szkoła językowa w Lublinie prowadzi ogólne kursy językowe i kursy specjalistyczne z języków:

• angielskiego
• niemieckiego
• francuskiego
• hiszpańskiego
• włoskiego
• rosyjskiego
• polskiego dla obcokrajowców

Szkoła mieści się w samym centrum Lublina – przy ulicy Krakowskie Przedmieście 39, więc bardzo łatwo się do niej dostać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Istnieje też możliwość nauki w dowolnie wybranych przez kursantów miejscach – np. w ich domach.

IMG 2280 1
Szkoła Językowa Avalon Lublin

W szkole Avalon prowadzone są zajęcia dla dorosłych i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania.

? Avalon przygotowuje uczniów szkół podstawowych i liceów do egzaminów końcowych (egzaminu ósmoklasisty i matury), a także do różnego rodzaju olimpiad językowych.

? W szkole Avalon z powodzeniem uczą się również studenci, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę językową i szlifować umiejętności porozumiewania się w wybranym języku.

? Specjalistyczne kursy językowe prowadzone w szkole Avalon są kierowane zarówno do firm, jak i osób prywatnych. W ofercie znajdują się m.in. kursy biznesowe, finansowe, medyczne, techniczne i prawnicze.

IMG 2264 1
Szkoła Językowa Avalon Lublin

Do kogo skierowana jest oferta szkoły Avalon?

Kurs angielskiego, niemieckiego lub włoskiego w szkole językowej w Lublinie jest przeznaczony dla każdej osoby, która chce z łatwością porozumiewać się w języku obcym i zdobyć niezbędne umiejętności w prosty i przyjemny sposób. Kursy są polecane przede wszystkim dla:

• uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w celu osiągnięcia lepszych wyników w nauce i na egzaminach końcowych;
• studentów wiążących swoją zawodową przyszłość z językami;
• pracowników zatrudnionych w międzynarodowych korporacjach;
• specjalistów posługujących się w swojej pracy językami obcymi;
• przedsiębiorców, którzy chcą umożliwić swoim pracownikom rozwój kompetencji.
• oraz wszystkich tych, którzy chcą biegle posługiwać się językiem obcym podczas wakacji, rozumieć teksty ulubionych zagranicznych piosenek czy „rozszyfrować” przepis na ciasto blogerki z UK.

Dowiedz się więcej o ofercie szkoły językowej Avalon na stronie avalon.lublin.pl lub na profilu Facebook www.facebook.com/avalonlublin/.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.