Dni Kariery 2023 w Lublinie. Największe targi pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów

Dni Kariery Lublin 2023
Dni Kariery Lublin 2023 | materiały organizatora

Łączymy świat akademicki ze światem biznesu w Lublinie! Tegoroczne Dni Kariery odbędą się 16 marca w Centrum Spotkania Kultur. Daj szansę swojej karierze na Dniach Kariery – największych targach pracy, praktyk i staży organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów.

Ponad 30 lat doświadczenia

Dni Kariery to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska. Odbywają się już od ponad 25 lat na wiosnę w 9 największych ośrodkach akademickich, a w Warszawie i Poznaniu również jesienią. W ubiegłorocznej wiosennej edycji wzięło w nich udział 40 000 uczestników i ponad 300 wystawców.

Dni Kariery

Dni Kariery dają pracodawcom szansę promocji praktyk, pracy i staży wśród ambitnych studentów i absolwentów. Umożliwiają bezpośredni kontakt z kandydatami, którzy odpowiadają oczekiwaniom i wymogom rekrutacyjnym firmy, a także wymianę informacji i wzajemnych oczekiwań. Udział w targach stwarza okazję do przekonania odpowiadających profilem, potencjalnych pracowników do złożenia swojej aplikacji oraz do zbudowania wizerunku atrakcyjnego, godnego zaufania pracodawcy.

Dni Kariery są organizowane przez studentów dla studentów. Jako rówieśnicy uczestników najlepiej znamy potrzeby młodych ludzi i chcemy dać im szansę na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, porównania wielu ofert i wybrania tej najodpowiedniejszej. Naszym celem jest zbudowanie platformy łączącej świat biznesu ze światem akademickim!

Data: 16 marca 2023
Godzina: 09:00-16:00
Miejsce: Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1
Zapisy: dnikariery.pl

Czym są dni kariery?
Czym są dni kariery?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.