Dłużnik zaatakował nożem komornik sądową, pomimo że nie prowadziła jego sprawy. Kobieta zmarła w szpitalu

Nie żyje kobieta raniona przez nożownika
Nie żyje kobieta raniona przez nożownika | fot. Adobe Stock

Nie żyje 44-letnia kobieta zaatakowana w piątek przez nożownika w jednej z kancelarii komorniczych w Łukowie. Drugi z pracowników kancelarii – również poważnie raniony – przebywa obecnie w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w piątek (18.11) przed godz. 13. Do kancelarii komornika przy Sądzie Rejonowym przy ul. Koziej w Łukowie wszedł agresywny 42-latek, który rzucił się z nożem na dwoje pracowników kancelarii.

Policjanci, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu, użyli wobec agresywnego nożownika broni palnej. Zraniony 42-latek został przetransportowany do szpitala.

42-latek zranił pracującą w budynku 44-letnią komornik i pracownika kancelarii. Poszkodowane osoby trafiły do szpitala.

W szpitalu zmarła ofiara nożownika

Pomimo długiej akcji reanimacyjnej 44-letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego zmarła w szpitalu. Życiu i zdrowiu poszkodowanemu 32-latkowi nie zagraża niebezpieczeństwo. Łukowscy policjanci wspólnie prokuraturą wyjaśniają okoliczności napaści. Za zabójstwo grozi do 25 lat pozbawienia wolności.

Ziobro zabrał głos

Atak nożownika oraz śmierć poszkodowanej 44-latki skomentował minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

„Rodzinie i bliskim zamordowanej pani komornik w Łukowie składam wyrazy najgłębszego współczucia. Pragnę zapewnić, że prokuratura dołoży wszelkich starań, by surowo ukarać winnego tej zbrodni” – napisał Zbigniew Ziobro.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wyrazy współczucia dla Rodziny.Co do Ziobry- czy zabójca prezydenta Gdanska Adamowicza został ukarany? Bo już chyba sporo czasu minęło od zdarzenia