Dlaczego w Lublinie jest taki syf? Pyta jeden z mieszkańców

Zalegające śmieci, butelki po piwie i napojach na placu przy dawnym teatrze H. CH. Andersena na Starym Mieście
Zalegające śmieci, butelki po piwie i napojach na placu przy dawnym teatrze H. CH. Andersena na Starym Mieście | fot. czytelnik Jan

Mieszkaniec Lublina wraca uwagę na problem zalegających śmieci na wielu ulicach w centrum Lublina, które to jest wizytówką naszego miasta.

Zalegające na ulicach Lublina śmieci

„Jeśli przejść się, chociażby Krakowskim Przedmieściem, można natknąć się z łatwością na porozrzucane wszędzie śmieci, podobnie na placu przy dawnym teatrze H. CH. Andersena. Brak poszanowania dla przestrzeni wspólnej przez niektórych mniej cywilizowanych osobników, jak i skutek ostatnich wichur to jedno, jednak mam wrażenie, że miasto robi zdecydowanie za mało w kierunku usuwania skutków takich działań, bo na edukację już chyba za późno” – zwraca uwagę jeden z mieszkańców.

I dodaje: „Zaczął się okres wzmożonego ruchu turystycznego w Lublinie i wstyd po prostu, że przyjezdni muszą oglądać coś takiego w naszym mieście. Na co czekają władze, na Dzień Ziemi, aż dzieciaki wyjdą ze szkół sprzątać znów planetę?”.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Pełna zgoda! W zeszły weekend miasto wyglądało jakby ludzie zapomnieli do czego służą kosze na śmieci. WSTYD!