Dekalog Teatralny: Serce – premiera spektaklu [16+]

Dekalog Teatralny Serce – premiera spektaklu } fot. organizator
Dekalog Teatralny Serce – premiera spektaklu } fot. organizator

Nowa interpretacja klasyki Kieślowskiego w spektaklu „Serce”.

O spektaklu

Przedstawienie podejmuje dialog z klasycznym dziełem, nawiązując do drugiego przykazania „Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego nadaremno”, i eksploruje współczesne podejście do poszukiwania pewności w życiu.

Fabuła

Główna bohaterka, Lili – aktorka po czterdziestce, bierze udział w próbach do spektaklu inspirowanego „Dekalogiem”. Historia skupia się na Dorocie, która w dniu osiemnastych urodzin swojego syna Mateusza dowiaduje się, że jego dziewczyna Ania jest w ciąży. Tematy trudnych życiowych decyzji i poszukiwania sensu przenikają się z refleksjami na temat teatru.

SERCE - Sztuka teatralna
Spektakl SERCE. Plakat | fot. Organizator

Kluczowe informacje

  • Data pokazów: 21, 22, 23 czerwca
  • Godzina: 18:00
  • Miejsce: Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
  • Ceny biletów: 45/60 zł

Spektakl „Serce” jest wyjątkową okazją do refleksji nad trudnymi wyborami życiowymi i poszukiwaniem pewności w niepewnym świecie. Reżyserką spektaklu jest Monika Czajkowska a kuratorem cyklu Dekalog Teatralny – Łukasz Witt-Michałowski. Proszę o zamieszczenie tych informacji w artykule. 

Czy podjęlibyście decyzje inaczej, szukając pewności w sobie, czy też zewnętrznego potwierdzenia? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach i udostępnijcie artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.