Decathlon Lublin znowu otwarty. Zakupy możesz zrobić również online

decathlon lublin

Sklepy Decathlon w Lublinie przy Al. Spółdzielczości Pracy i ul. Gęsiej są znowu otwarte, a na klientów czekają nowe usługi. Teraz wybrane produkty możesz kupić na miejscu lub zamówić przez internet i odebrać bez konieczności wychodzenia z samochodu.

Sklepy Decathlon wracają w nowej i znacznie lepszej wersji

Sklepy Decathlon znowu są otwarte i czekają na wszystkich miłośników sportu oraz turystyki. W przedświątecznej ofercie można znaleźć między innymi markowy sprzęt sportowy czy ubrania zimowe przeznaczone do dyscyplin takich jak narciarstwo lub snowboarding.

Jeśli kochasz sport i potrzebujesz nowych akcesoriów lub chcesz zrobić prezent komuś ze swoich bliskich, to Decathlon będzie najlepszym wyborem. W skompletowaniu zakupów pomogą Ci pracownicy sklepu, a w bezpłatnym treningu online możesz wziąć udział dzięki aplikacji Decathlon GO.

Z pracownikami sklepów Decathlon skontaktujesz się poprzez profile Facebook Decathlon Węglin lub Decathlon Lublin, a także telefonicznie:

  • sklep Gęsia 1 – (81) 465 33 26;
  • sklep Aleja Spółdzielczości Pracy 26 – (81) 444 89 00.

Dzięki usłudze Decathlon Zadzwoń&Zamów możesz dopytać o wszelkie szczegóły, dobrać sprzęt z pomocą doradcy i złożyć zamówienie – również za pobraniem.

decathlon lublin numer telefonu

Click&Collect – zakupy przez internet z odbiorem w sklepie

Sklepy Decathlon wprowadziły szereg procedur zwiększających bezpieczeństwo zakupów i poprawiających ich wygodę. Jedną z najważniejszych jest usługa Click&Collect. Dzięki usłudze Click&Collect możesz zrobić zakupy przez internet na stronie www.decathlon.pl i odebrać swoje zamówienie w sklepie już godzinę później. Wystarczy tylko podjechać do wybranego sklepu i zgłosić się po zakupiony towar.

Dzięki tej usłudze możesz zamawiać wygodnie ze swojego domu – nawet z ulubionego fotela – bez potrzeby spędzania czasu w sklepie. Usługa Click&Collect ogranicza kontakt z innymi ludźmi i chroni Twoje zdrowie, a dodatkowo pozwala oszczędzać czas.

Decathlon Click&Collect Drive – zakupy przez internet z odbiorem bez wychodzenia z samochodu

Drugim wariantem usługi Click&Collect jest odbiór towarów bez potrzeby wychodzenia z samochodu. Wystarczy tylko podjechać autem na miejsce parkingowe Click&Collect Drive zlokalizowane przed głównym wejściem i zadzwonić na sklepowy numer telefonu, zgłaszając chęć odbioru zamówienia. Pracownik sklepu Decathlon wyjdzie na zewnątrz z Twoim zamówieniem i zapakuje Ci je do bagażnika.

decathlon lublin odbiór zakupów
Odbiór osobisty zakupów w Decathlon bez wychodzenia z samochodu

W obu przypadkach obiór zamówienia wymaga jedynie przedstawienia kodu QR odebranego e-mailem wraz z dokumentami zakupu. Odbiór w 1 godzinę dotyczy produktów dostępnych w wybranym sklepie, a w przypadku tych niedostępnych zamówienie zostanie skompletowane w magazynie, a następnie wysłane do sklepu, a Ty otrzymasz informację o terminie odbioru swoich zakupów. Co ważne, zamówienie czeka na odbiór aż 7 dni, a sklepy Decathlon są otwarte również w weekendy, więc możesz odebrać zakupy wtedy, kiedy będzie to dla Ciebie wygodne.

Sprawdź nową ofertę Decathlon na stronie www.decathlon.pl i obserwuj profile marki na Facebooku.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.