Darmowy McMuffin Farmerski w McDonald's (15-19 czerwca)

mcmuffin
Bieżący tydzień jest prawdziwą gratką dla fanów fast foodów. McDonald’s od poniedziałku do piątku włącznie rozdaje kanapki McMuffin Farmerski w niemal wszystkich restauracjach całkowicie za darmo. Gdzie w Lublinie zjesz darmowego McMuffina?

Darmowe kanapki można odebrać od bieżącego tygodnia, czyli od poniedziałku do piątku włącznie. Wystarczy przyjść do niemal każdej restauracji tej firmy w Polsce (kilka zostało wyłączonych z akcji) między 7.00 a 8.00 rano i poprosić McMuffin Farmerski. Kanapka składa się z tostowej bułki, wieprzowiny, topionego sera cheddar i sosu musztardowo-chrzanowego.

Aby wziąć udział w promocji trzeba mieć skończone 13 lat, a jeśli sprzedawca będzie miał wątpliwości odnośnie naszego wieku, może odmówić nam wydania kanapki.

Z uwagi na nieprzewidywalność popytu na kanapki oferowane w ramach akcji, a także z uwagi na niemożliwość zapobieżenia ewentualnym awariom sprzętowym, oferta może być czasowo niedostępna w poszczególnych restauracjach.

To nie pierwszy raz, kiedy McDonalds rozdaje swoje produkty za darmo. Już nie raz rozdawał darmowe kawy to teraz czas na kanapki śniadaniowe.

Restauracje McDonald’s w Lublinie, gdzie możemy zjeść darmową kanapkę:

  • Aleje Spółdzielczości Pracy 34
  • ul. Chemiczna/róg Witosa/
  • ul. Krakowskie Przedmieście 52
  • ul. Puławska 40

W internecie już teraz pojawiają się komentarze fanów zdrowej żywności, którzy piszę że „nawet za darmo nie chcieliby jeść fast foodu”. Można jednak się spodziewać, że akcja podobnie jak wcześniejsze, będzie bardzo dobrą reklamą sieci McDonalds.

W trakcie trwania akcji, od 15 do 19 czerwca, od 7.00 do 8.00, McWrap® Wieprzowy z Pieczarkami i McTost Pieczarki i Ser BĘDĄ NIEDOSTĘPNE.

fot. McDonald's

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.