Darmowe szczepienia na COVID-19 dla uchodźców z Ukrainy

Szczepienie przeciw Covid-19
Szczepienie przeciw Covid-19 | fot. Katarzyna Link, LUW

Oferta bezpłatnego szczepienia dostępna jest dla obywateli Ukrainy, którzy przybyli do Lublina w związku z wybuchem wojny w ich kraju. Akcja odbędzie się 2 marca w godzinach od 9.00 do 15.00.

Szczepionki dla osób uciekających z Ukrainy

Miasto Lublin we współpracy z Wojewodą Lubelskim oraz Caritas organizuje kolejną akcję szczepień przeciwko COVID-19. W środę, 2 marca specjalny szczepieniobus będzie czekał na chętnych przy al. Unii Lubelskiej 15, obok jadłodajni Caritas w godz. 9.00-15.00. Szczepienia prowadzone będą preparatami firmy Johnson&Johnson oraz firmy Pfizer.

Na szczepienia mogą zgłosić się również obywatele Ukrainy, którzy z powodu wojny przybywają do naszego kraju i wyrażają wolę zaszczepienia się przeciw COVID-19. Warunkiem nabycia prawa do szczepienia jest posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Dokumentem tym może być dowód osobisty, paszport albo tymczasowe zaświadczenie tożsamości cudzoziemca – TZTC.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.