Darmowa kawa w McDonald's od 6 do 19 marca. Sprawdź szczegóły!

darmowa kawa McDonald's
Darmowa kawa w McDonald's | fot. Dominik Wąsik

McDonald’s już po raz ósmy poczęstuje poranną darmową kawą. Wszyscy goście odwiedzający lokale McDonald’s w godzinach porannych zostaną poczęstowani bezpłatną kawą.

 

Kolejna edycja akcji McDonald’s „Kawa za darmo” wystartowała 6 marca. W najbliższym okresie w lokalach sieci można otrzymać zupełnie za darmo, bez  konieczności dokonania jakiegokolwiek innego zakupu, świeżo mieloną, aromatyczną kawę w trzech wariantach do wyboru.

 

Kawosze mogą liczyć na kawę czarną, białą lub cappuccino. Promocja „Poranna kawa” zdarza się w McDonalds już kolejny raz. Jak to działa? Wystarczy przyjść do restauracji i poprosić o darmową kawę. Dostaniemy ja od ręki. Nie musimy nic kupować.

 

Akcja Poranna kawa w McDonald’s trwa każdego dnia do godz. 10.30, a w weekendy do godz. 11 i zakończy się planowo 19 marca. Darmową kawę można dostać w lokalach McDonald’s w całej Polsce.

 

Restauracje McDonald’s w Lublinie, gdzie możemy napić się darmowej kawy:

  • Aleje Spółdzielczości Pracy 34
  • ul. Chemiczna/róg Witosa/
  • ul. Krakowskie Przedmieście 52
  • ul. Puławska 40
  • Aleje Tysiaclecia i Aleja Unii Lubelskiej/Tarasy Zamkowe
  • ul. Lipowa 13 / Lublin Plaza

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.