Damel TAXI – bezpieczne przewozy osób w czasie epidemii koronawirusa!

Bezpieczna taksówka Damel

Damel TAXI to korporacja taksówkarska działająca w Lublinie od 1993 roku. Wybierając Damel TAXI, masz pewność, że zarówno Ty, jak i Twoje zakupy zostaną przewiezione zdezynfekowaną taksówką, odkażaną po każdym kliencie!

W obliczu epidemii koronawirusa dużym wyzwaniem staje się przemieszczanie się. Mieszkańcy Lublina rezygnują z komunikacji miejskiej na rzecz własnego samochodu, a zakupy robią przez internet z dostawą do domu. Jednak nie wszystkie sprawy można załatwić zdalnie bez wychodzenia z domu. W takich sytuacjach warto skorzystać z taksówek Damel TAXI.

Do przenoszenia wirusa u ludzi dochodzi drogą kropelkową. Wystarczy, że zakażona osoba kaszle lub kicha. Dlatego dla bezpieczeństwa kierowców i pasażerów w taksówkach Damel Taxi znajdują się specjalne przegrody zabezpieczające.

Wirus może również dostać się do organizmu, jeśli człowiek dotknie zakażonego przedmiotu lub powierzchni, a następnie dotknie się w okolicach twarzy. Dlatego kierowcy Damel TAXI zostali wyposażeni w płyn do odkażania, który jest stosowany po każdym przejeździe na wszystkich powierzchniach, z którymi mógł mieć styczność pasażer. Czyszczone jest zarówno wnętrze, jak i klamki na zewnątrz.

Damel Taxi dezynfekcja 2

„Na rynku działamy już prawie 30 lat i zawsze staraliśmy się zapewnić naszym klientom najwyższy standard, zarówno pełnionych przez nas usług, jak i bezpieczeństwa. Nasi kierowcy noszą rękawiczki i maseczki. Ponadto, niezależnie od pełnionej usługi – czy jest to przewóz przedmiotu, osób czy wykonanie zakupów, płyn do odkażania stosujemy po każdym przejeździe. Czyścimy zarówno wnętrze, jak i klamki na zewnątrz – dbamy o każdy szczegół, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i naszych kierowców” – mówi jeden z przedstawicieli Damel Taxi z Lublina.

W związku z instalacją przegrody i wyłączeniem przedniego siedzenia pasażera z dostępności w kursie taksówki te mogą przewozić o jedną osobę mniej, niż pozwala na to liczba foteli w pojeździe. To wszystko po to, by zapewnić pasażerom i kierowcom możliwie jak najbardziej bezpieczne warunki przejazdu i pracy.

Damel Taxi Zakupy do domu

Zaoszczędź czas i nie narażaj zdrowia!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu co roku spędzasz, stojąc w świątecznych kolejkach? Odpowiedź w przybliżeniu, dla większości z nas będzie taka sama – DUŻO. Z uwagi na najnowsze obostrzenia, kolejki w sklepach w tym roku będą jeszcze większe – w sklepie mogą znajdować się trzy osoby na kasę.

Dzięki usłudze oferowanej przez korporację taksówkarską Damel TAXI z Lublina, zakupy wykonasz bez wychodzenia z domu, bez stania w kolejkach i bez narażania swojego zdrowia na zarażenie koronawirusem! Ta usługa to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie oszczędność czasu i bezpieczeństwo – to również doskonałe rozwiązanie dla osób starszych, którzy są szczególnie narażeni na obecne zagrożenie.

Cenisz zdrowie, chcesz ograniczyć ryzyko zarażenia, a przy tym zrobić zakupy lub odebrać pakunek. Zleć to korporacji DAMEL TAXI.
Szybko, sprawnie – profesjonalnie. Bez wychodzenia z domu.

Chronimy osoby starsze, ale młode duchem 🙂

Z uwagi na niższą odporność, osoby starsze znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka zarażenia koronawirusem, a wnoszenie ciężkich siatek na piętro, potrafi im sprawić ogromną trudność. Usługa działa 24/7 – ograniczeniem są wyłącznie godziny otwarcia sklepów, w których klient zażyczy sobie wykonanie zakupów, waga do 20 kilogramów, oraz maksymalnie jedna zgrzewka napojów.

Damel TAXI dostarczy zakupy pod same drzwi Twojego mieszkania – w super cenie 25zł!

Transport leków, zwierząt i czego tylko potrzebujesz!

Damel Taxi oferuje również usługę kurierską nawet na duże odległości! W okresie kwarantanny zaleca się ograniczyć kontakty. Niestety, nawet te rodzinne w trakcie Wielkanocy. Co jednak stoi na przeszkodzie, by przy pomocy Damel TAXI przewieźć sernik, mazurek i garnek żurku, od ciotki Tosi dla wujka Zenka pod wskazany adres, a nawet do sąsiedniej miejscowości?

Chcesz przewieźć zwierzaka?
Żaden problem, pojazdy Damel TAXI przystosowane są do przewozu waszych milusińskich. Kierowca zadba o jego komfort podróży, a jeżeli masz dodatkowe zalecenia poinformuj o tym przy zamawianiu usługi.
Bezpieczeństwo w czasie transportu to priorytet DAMEL TAXI.

Aby skorzystać z wybranej usługi należy użyć aplikacji Damel TAXI, lub wykręcić numer 815 333 333 lub 1-96-26 i wezwać najbezpieczniejszy środek transportu w Lublinie, czyli Damel TAXI.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.