Dachowanie samochodu na rondzie Mohyły. Jedna osoba w szpitalu

Utrudnienia na rondzie Mohyły w Lublinie. Doszło tam do dachowania samochodu. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

 

Do zderzenia doszło około godz. 9:30 na rondzie Mohyły. Zderzyły się tu dwa samochody skoda i audi. Kierujący samochodem audi wymusił pierwszeństwo i wjechał w zjeżdżający z ronda samochód skoda. Następnie auto dachowało.

 

Jego kierowca został już przewieziony do szpitala na ulicy Jaczewskiego. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi korkami w miejscu zdarzenia.

 

Na ulicy Ruskiej pas w kierunku Lwowskiej jest zablokowany. Kierowcy jadący ulicą Lwowską mogą tylko pojechać w stronę Podzamcza.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.