Dachowanie na ul. Mełgiewskiej. Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle

Dachowanie BMW na ul. Mełgiewskiej w Lublinie 17.05.2021
Dachowanie BMW na ul. Mełgiewskiej w Lublinie 17.05.2021 | fot. czytelnik Łukasz

W dalszym ciągu występują utrudnienia po porannym wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej w Lublinie. BMW w wyniku zderzenia zatrzymało się na dachu.

Wypadek na ul. Mełgiewskiej 17.05.2021

Do wypadku doszło w poniedziałek, 17 maja, około godz. 6.20 na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej z drogą serwisową w Lublinie. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe: BMW i peugeot.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący BMW jechał ul. Mełgiewską w kierunku Świdnika. Na skrzyżowaniu wjechał na czerwonym świetle, nie ustępując peugeotowi, który skręcał z ul. Mełgiewskiej w drogę serwisową w kierunku stacji Orlen, w skutek czego doszło do zderzenia pojazdów.

BMW po uderzeniu w peugeota zostało wytrącone z toru jazdy i uderzyło w krawężnik, a następnie przewróciło się na dach. Obaj kierowcy z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca peugeota był trzeźwy, na wynik kierowcy BMW policjanci jeszcze czekają.

W dalszym ciągu występują utrudnienia w ruchu. Kierowcy są kierowani na objazd serwisówką ul. Mełgiewskiej oraz na S17 na węzeł Lublin Tatary.

Korek po wypadku na ul. Mełgiewskiej 17.05.2021
Korek po wypadku na ul. Mełgiewskiej 17.05.2021 | fot. czytelnik Konrad
Dachowanie BMW na ul. Mełgiewskiej w Lublinie 17.05.2021 | fot. czytelnik Łukasz
Dachowanie BMW na ul. Mełgiewskiej w Lublinie 17.05.2021
Dachowanie BMW na ul. Mełgiewskiej w Lublinie 17.05.2021 | fot. czytelniczka Iwona

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.