Czytelniczka szuka kierowcy, który potrącił jej syna i uciekł z miejsca zdarzenia

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Kierowca prawdopodobnie czarnej Skody potrącił jadącego poboczem 16-latka na rowerze. Nie udzielił mu pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 13 na trasie Dys – Pólko (gmina Niemce). Rodzice poszkodowanego nastolatka poszukują świadków potrącenia ich 16-letniego syna, który poruszał się rowerem.

– Ktoś potracił mojego syna jadącego rowerem. Do zdarzenia doszło na wysokości przystanku na końcu Dysa, przed wjazdem do Pólka. Po lewej przystanek a potrącenie z prawej strony. Kierowca w takim wypadku musiał widzieć jak syn się przewraca. To była prosta droga i prędkość mogła być duża – opisuje czytelniczka Ewa.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Kierujący rowerem został potrącony prawdopodobnie przez czarny pojazd marki Skoda. Nastolatek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. – Syn ma założony gips na rękę i nogę – dodaje czytelniczka Ewa.

Sprawa została zgłoszona na policję. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt za pośrednictwem naszej redakcji.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.