Czytelniczka ostrzega: „Młody mężczyzna z psem na smyczy próbował wyrwać mi telefon z ręki”

Przystanek autobusowy Dworzec Główny PKS 01
Przystanek autobusowy Dworzec Główny PKS 01 | fot. Dominik Wąsik

Jedna z naszych czytelniczek przestrzega przed młodym mężczyzną, który próbował wyrwać jej telefon z ręki. Niecodzienna sytuacja miała miejsce w pobliżu dworca autobusowego PKS w centrum Lublina. Mężczyzna miał przy sobie psa na smyczy.

Próbował jej wyrwać telefon z ręki

Do niecodziennej sytuacji doszło w czwartek (2.03) około godziny 16 na przystanku autobusowym Dworzec Główny PKS 01 przy al. Tysiąclecia w Lublinie. Swoją relację opisała jedna z naszych czytelniczek, która chce przestrzec inne osoby.

To była chwila. Młody mężczyzna z psem na smyczy przechodził przez przejście dla pieszych. Gdy na moment zerknęłam do telefonu, wtedy on przeszedł koło mnie i próbował wyrwać mój telefon. Następnie uciekł z psem w kierunku ul. Lubartowskiej – relacjonuje czytelniczka.

Czytelniczka opisała również sprawcę: Młody mężczyzna około 20 lat, chudy, wysoki, na głowie miał kaptur i był ubrany w taki obcisły, niebieski dres. Na smyczy był jasnobrązowy pies w łatki sięgający zza kolana.

Wydaje mi się, że może często chodzić z tym psem jako forma obrony, jakby ktoś go gonił i chciał mu coś zrobić – stwierdza czytelniczka.

Cała sytuacja miała miejsce na przystanku autobusowym, na którym stały inne osoby. Według niej, wielu świadków zwróciło uwagę na tę sytuację.

Fajnie by było, jakby więcej osób o tym usłyszało. Może będą chociaż trochę bardziej ostrożni – dodaje.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Bardzo dobrze że pani opisała tą sytuację, w dzisiejszych czasach oszustów w każdym zakątku, dobrze że chociaż nie ma w lodówce 🤣. Ale trzeba być ostrożnym. I uważam że trzeba informować ludzi o takich sytuacjach.