Czy w tym roku lodowisko Icemania zostanie otwarte?

lodowisko icemania
Lodowisko Icemania | fot. Dominik Wąsik

To już jest pewne – tej zimy MOSiR uruchomi lodowisko Icemania w Lublinie. Miłośnicy rekreacyjnej jazdy na łyżwach będą mogli skorzystać z zimowej atrakcji w październiku.

Lodowisko Icemania 2021

Ta informacja spodoba się miłośnikom jazdy na łyżwach. W zbliżającym się sezonie w Lublinie otwarte zostanie lodowisko Icemania.

Jeśli pandemia nie spowoduje obostrzeń związanych z ograniczeniem funkcjonowania lodowisk, to Icemania otworzy się w połowie października, czyli podobnie, jak w poprzednich latach.

„31 lipca zakończył działalność punkt szczepień, który przez kilka miesięcy działał w hali lodowiska. Teraz trwają przygotowania do uruchomienia lodowiska” – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

„Nie chodzi jeszcze o przygotowanie samej tafli, bo na to jest jeszcze za wcześnie. Natomiast pracujemy nad pewnymi rozwiązaniami, które ułatwią klientom korzystanie z lodowiska” – precyzuje Bednarczyk.

Wszystkie szczegóły dotyczące funkcjonowania lodowiska Icemania w tym sezonie zostaną przekazane bliżej tego terminu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.