Czy 19 grudnia jest niedziela handlowa? Sklepy otwarte 19.12.2021 – lista sklepów

biedronka
Biedronka

Czy niedziela 19 grudnia 2021 to niedziela handlowa? W tym materiale dowiesz się o tym, czy 19.12.2021 jest niedziela handlowa i jakie sklepu są tego dnia otwarte.

19 grudnia 2021: czy jest niedziela handlowa?

Zgodnie z ustawą regulującą handel w niedzielę, takich dni w roku jest tylko siedem. To ostatnia niedziela stycznia, kwietnia, czerwca i sierpnia oraz niedziele przedświąteczne: jedna przed świętem Wielkiej Nocy, dwie przed świętami Bożego Narodzenia.

Zobacz także: Kalendarz niedziel handlowych w 2022 roku. Które niedziele będą handlowe?

Wiele osób zastanawia się, czy niedziela 19 grudnia to niedziela handlowa. W grudniu 2021 roku wypadają dwie niedziele handlowe – 12 oraz 19 grudnia. W tych dniach czynne będą m.in. supermarkety, galerie handlowe, punkty usługowo-handlowe. Sklepy będą natomiast zamknięte w niedzielę 26 grudnia.

Zobacz także: Niedziele handlowe przed świętami w grudniu 2021. Sklepy otwarte 12 i 19 grudnia

W niedzielę handlową 19 grudnia zakupy zrobimy m.in. w sklepach sieci Biedronka, Lidl, Kaufland, Aldi, Auchan, Carrefour, Leclerc, Selgros, Makro, Dino, Stokrotka, Netto. Tego dnia otwarte też będą sklepy w galeriach handlowych, kawiarnie, kwiaciarnie oraz piekarnie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.