Cztery konie zginęły pod kołami lokomotywy. Sprawa znajdzie finał w sądzie

koń
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia kolejowego, do którego doszło na terenie gminy Rejowiec. Lokomotywa potrąciła znajdujące się na torowisku konie. Zwierzęta nie przeżyły uderzenia.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Dyżurny komendy w Chełmie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu kolejowym na torowisku w miejscowości Wereszcze Małe (gmina Rejowiec).

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że lokomotywa, którą kierował 44-letni maszynista potrąciła znajdujące się na torowisku cztery konie. Zwierzęta nie przeżyły tego zdarzenia. Policjanci ustalili, że właścicielem koni jest 40-letni mieszkaniec gminy Rejowiec.

Funkcjonariusze wyjaśniają w jakich okolicznościach zwierzęta znalazły się na torowisku i czy ich właściciel zachował nakazane środki ostrożności przy trzymaniu zwierząt. Sprawa trafi do sądu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.