Cofając uderzył w zaparkowane auto przed salonem samochodowym i uciekł

Policjanci poszukują właściciela samochodu marki Daewoo z ciemnym spoilerem | fot. nadesłane

Policjanci poszukują sprawcy, który podczas manewru cofania z impetem uderzył w fabrycznie nowy samochód zaparkowany przy salonie samochodowym przy ul. Lwowskiej w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w nocy z 10 na 11 listopada na terenie salonu samochodowego Renault przy ul. Lwowskiej w Lublinie. Pracownicy salonu zauważyli, że ich auto zostało uszkodzone przez inny pojazd. Po sprawdzeniu zapisu z kamer monitoringu okazało się, że winnym tego zdarzenia jest kierowca samochodu marki Daewoo z charakterystycznym dużym spoilerem oraz ciemną klapą od wlewu paliwa.

Policjanci poszukują właściciela samochodu marki Daewoo z ciemnym spoilerem | fot. nadesłane

Na nagraniu widać jak kierowca daewoo o godz. 3.23 parkuje na terenie salonu samochodowego w pobliżu fabrycznie nowego samochodu marki Renault. W kolejnych minutach nagrania widać młodych ludzi kręcących się przy daewoo, którzy nosili w rękach koła od samochodu. W pewnym momencie kierowca daewoo rozpoczyna manewr cofania i z impetem uderza w zaparkowane auto, po czym odjeżdża z miejsca, jakby nic się nie stało.

Policjanci poszukują właściciela samochodu marki Daewoo z ciemnym spoilerem | fot. nadesłane

Właściciel salonu postanowił zgłosić sprawę uszkodzenia auta na policję. Wstępnie straty oszacowano na kwotę 2 tys. zł, lecz mogą one wzrosnąć do nawet 14 tys. zł. Osoby, które rozpoznają auto sprawcy, proszone są o anonimowe przekazanie informacji do naszej redakcji pisząc na adres [email protected] lub kontaktując się bezpośrednio z II Komisariatem Policji pod nr tel. (81) 535 45 72.

Zobacz moment uszkodzeniaWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.