Cofając, potrącił rowerzystki, uszkodził znak i inne auta [WIDEO]

Cofając potrącił rowerzystów uszkodził znak i inne auta

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Jeziorzanach podczas manewru cofania. Jak informuje policja, kierowca potrącił dwie rowerzystki, zniszczył znak drogowy i zaparkowane w pobliżu auta.

 

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w centrum Jeziorzan (pow. lubartowski). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 82-letni kierujący jeepem, wycofując pojazd z parkingu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym BMW z przyczepką.

 

W następstwie tego zdarzenia jeep jeszcze przyspieszył obracając się na ulicy. Uderzył w jadące ulicą rowerzystki, a w dalszej kolejności w słupek znaku drogowego i zaparkowane pojazdy.

 

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że wszyscy kierujący biorący udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi. Łączny bilans wykonanego przez 82-latka manewru cofania to dwie potrącone rowerzystki 5 uszkodzonych samochodów i zniszczony znak drogowy.

 

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.