Co zrobić z choinką po świętach? Gdzie wyrzucić choinkę w Lublinie?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Co zrobić ze starą choinką? Gdzie oddać choinkę po świętach w Lublinie? Powoli żegnamy się ze świąteczną atmosferą. Podpowiadamy co zrobić z zasuszoną, czy zwiędniętą choinką.

Gdzie można wyrzucić choinkę Lublin?

Jeśli mamy choinkę w doniczce i mamy gdzie je posadzić – warto to zrobić, jest szansa, że się przyjmie. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, to drzewka są odbierane przez firmy zbierające odpady, raz w styczniu i raz w lutym.

Mieszkańcy, którzy chcą w ten sposób oddać choinkę powinni wypełnić elektroniczny formularz zapotrzebowania, dostępny na stronie firmy odbierającej odpady w danym sektorze, albo też zgłosić taką usługę telefonicznie. W obydwu przypadkach nie później niż trzy dni przed terminem odbioru wynikającym z harmonogramu.

Kom-Eko S.A. (sektory: I, II, V, VI):

  • Formularz: https://www.kom-eko.pl/dla-mieszkancow/formularze-zapotrzebowania
  • Numer telefonu: 81 748-86-52, 81 748-86-39, 81 748-86-35.

KOMA Lublin Sp. z o.o. (sektory: III, IV, VII):

  • Formularz: http://koma.pl/kontakt/
  • Numer telefonu: 81 307 03 33, 537 61 61 61, 537 62 62 62.

Dodatkowo choinki poświąteczne będą odbierane na zasadach przewidzianych dla odpadów wielkogabarytowych. Pamiętajmy, że konieczne jest abyśmy oczyścili choinkę z dekoracji.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.