CityFit, czyli kolejny klub fitness w Lublinie

cityfit lublin

Sieć całodobowych klubów fitness CityFit podpisała umowę najmu ponad 2 tys. mkw. powierzchni w Lublinie.

Lubelski klub CityFit będzie mieścił się na północy miasta, przy Alei Spółdzielczości Pracy 26, która to ulica łączy się z trasami wylotowymi z Lublina. Liczący 2,1 tys. mkw. fitness klub będzie zlokalizowany bezpośrednio w sąsiedztwie sklepu sportowego Decathlon oraz centrum handlowego Galeria Olimp.

Lublin jest czwartą lokalizacją w Polsce wybraną przez brytyjski fundusz private equity dla swoich innowacyjnych, nisko kosztowych klubów. Pierwszy klub CityFit został otwarty w lipcu tego roku w centrum handlowym Plaza w Rzeszowie, kolejne dwa kluby powstają w Warszawie – w biurowcu Spektrum Tower oraz w Wałbrzychu, w Galerii Victoria. Otwarcie klubu w Lublinie przewidziano na marzec 2015 r.

Otwarcie klubu w Lublinie przewidziano na marzec 2015 r.
Mieszkańcy Lublina będą mieli do dyspozycji jeden z największych i najbardziej innowacyjnych fitness klubów w mieście. Całodobowe, nisko kosztowe kluby CityFit zmieniają oblicze polskiego rynku fitness, który obecnie przechodzi dynamiczne zmiany. Wkrótce ogłosimy kolejne otwarcia klubów CityFit w całym kraju – mówi Nicholas Moses, dyrektor zarządzający CityFit.

Klub otwarty 24 godziny na dobę

Wyróżnikiem koncepcji CityFit jest rejestracja członków przez Internet, niskie ceny członkostwa przy jednoczesnym braku obowiązkowych, długoterminowych umów. Duża liczba najwyższej klasy sprzętu zapewnia komfortowy trening o każdej porze dnia i nocy, ponieważ klub jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Do wejścia na salę ćwiczeń wykorzystywany jest innowacyjny system oparty o odczyt schematu punktowego z linii papilarnych palca, a karnet członkowski może być kupowany online lub w maszynie przy wejściu do klubu.

Lokalizacja w Lublinie jest bardzo interesująca: zapewnia stały przepływ klientów oraz łatwość dojazdu. Bezpośrednie sąsiedztwo jedynego w Lublinie sklepu marki Decathlon stanowi wartość dodaną dla operatora fitness. Poszukujemy więcej tak ciekawych lokalizacji – mówi Piotr Szymoński, dyrektor ds. ekspansji CityFit.
Docelowo CityFit chce uruchomić w Polsce 50 tego typu klubów.

image020-c36fa144

image021-34edd449

FOT. PATRYK OGORZALEK / POGOIMAGES.COM

FOT. PATRYK OGORZALEK / POGOIMAGES.COM

FOT. PATRYK OGORZALEK / POGOIMAGES.COM

fot. CityFit

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Szybciej, szybciej otwierajcie, bo ten pure zaczyna mi działać na nerwy 😀