City VR – pierwszy salon wirtualnej rzeczywistości w Lublinie

Salon wirtualnej rzeczywistości City VR | mat. nadesłane

Chcesz przenieść się do innego świata? Teraz to możliwe! Przy ul. Wileńskiej 21a w Lublinie działa pierwszy na Lubelszczyźnie salon gier wirtualnej rzeczywistości City VR.

Lokalizacja

City VR mieści sie na ul. Wileńskiej 21a w Lublinie. Odremontowany lokal wygląda jak duże kosmiczne pomieszczenie z wygodnymi fotelami gamingowymi, oświetleniem jak w statku Star Wars oraz najnowocześniejszym sprzętem VR do gry.

Co w środku?

Wejście na szczyt K2, podróż na Marsa czy przejażdżka rollercoasterem to niektóre z atrakcji! City VR promuje i rozwija dyscypliny z pogranicza e-sportu i aktywności fizycznej wspomaganej wirtualną rzeczywistością.

W środku znajdziemy dwa pomieszczenia z różnymi stanowiskami do gier, miejsce spoczynku na wygodnych kanapach, bar wyposażony w napoje i przekąski, można również zamówić pyszną pizze.

Do dyspozycji  są 4 stanowiska do gry:

+ Bieżnia Virtuix Omni to „perełka” wśród sprzętu, gdzie biegając na własnych nogach przemierzasz cyfrowy świat!

+ Symulator jazdy to stanowisko siedzące z kierownicą i pedałami możesz być kierowcą każdego sportowego auta czy bolidu!

+ Gry stojące (6 metrów kwatratowych powierzchni do poruszania się).

+ Stanowisko z filmami i aplikacjami 360 stopni.

Salon może też przyjechać ze swoim sprzętem w wyznaczone przez Ciebie miejsce!

Cennik

Koszt jest zależny od ilości osób czym więcej graczy tym jest taniej. Maksymalnie na raz może grać 4 osoby, zajmując wszystkie stanowiska do gry.

Za godzinną zabawę jednej osoby dorosłej trzeba zapłacić 59 zł, bilet ulgowy 45 zł. Minimalny czas to jedna godzina, w trakcie której można korzystać ze wszystkich dostępnych stanowisk.

Należy wcześniej zarezerwować wizytę pod numerem telefonu 795 294 235 lub poprzez wiadomość na Facebook’u. City VR jest czynny 7 dni w tygodniu.

Lokalizacja

Salon gier VR znajduje się przy ul. Wileńskiej 21a w Lublinie. Więcej informacji znajdziemy na stronie City VR.

Materiał powstał na zlecenie City VRWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.