Circle K promocja na paliwo miles i miles Plus. Przez 3 godziny paliwo taniej o 1 zł za litr

Circle K promocja na paliwo miles i miles plus
Circle K promocja na paliwo miles i miles plus | fot. Dominik Wąsik

Tylko w czwartek 15 grudnia każdy kierowca w Polsce może zatankować benzynę lub diesel złotówkę taniej za każdy litr na stacjach Circle K. Promocja na paliwo obowiązywać będzie tylko przez 3 godziny. Sprawdziliśmy szczegóły promocji na paliwo.

Circle K promocja na paliwo 15 grudnia 2022

Wyjątkowa promocja na paliwo będzie obowiązywać w czwartek 15 grudnia na wybranych, 369 stacjach Circle K w Polsce. Wystarczy tego dnia w godzinach między 14:00 a 17:00 odwiedzić jedną ze stacji Circle K i zatankować benzynę lub diesel. W tych godzinach ceny paliw miles oraz miles PLUS zostaną obniżone o złotówkę za każdy litr.

Ponadto uczestnicy programu lojalnościowego Circle K EXTRA, którzy zakupią paliwo w dniu promocji, otrzymają 20 grudnia dodatkowy kupon zniżkowy o wartości 30 gr/l do wykorzystania przy kolejnej wizycie na tankowanie dowolnego typu paliwa. Rabat będzie obowiązywać do końca stycznia 2023 r.

W Lublinie promocja na paliwo będzie obowiązywać na poniższych stacjach Circle K:

  • Circle K, al. Kraśnicka 3
  • Circle K, al. Tysiąclecia 12
  • Circle K, ul. Jana Pawła II 15
  • Circle K, ul. Łęczyńska 45
  • Circle K, ul. Kunickiego 141a
  • Circle K, ul. Turystyczna 51c

RELACJA:

Dzień Paliwo Circle K: promocja na paliwo w praktyce

Informacja o rozpoczęciu promocji będzie przekazana do wiadomości kierowców na stacjach paliw Circle K poprzez zmianę ceny paliw na znakach cenowych o godz. 14:00 w dniu 15 grudnia 2022 roku. Promocja na tańsze paliwo zakończy się o godz. 17:01. Stacja paliw może wcześniej zakończyć promocję w przypadku wyczerpania paliwa.

Każdy kierowca może wziąć udział w promocji wielokrotnie, lecz musi pamiętać o godzinach obowiązywania promocji, czyli pomiędzy 14 a 17.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.