Cinema City nie otworzy kin od 12 lutego. Wszystko przez niepewną sytuację

Cinema City nie otworzy kin od 12 lutego. Wszystko przez niepewną sytuację
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Cinema City

Cinema City nie otworzy kin od 12 lutego, mimo, że nowe przepisy pozwolą na warunkowe otwarcie kin przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Sieć Cinema City wydała komunikat.

Czy kina Cinema City będą otwarte od 12 lutego?

Zgodnie z rządowym planem luzowania obostrzeń od 12 lutego w ścisłym reżimie sanitarnym będą mogły otworzyć się kina, teatry, filharmonie i opery przy warunku podstawowym – wypełnieniu do 50% widowni i maseczkach. Premier zastrzegł, że to poluzowanie obostrzeń jest warunkowe, na razie na 2 tygodnie.

Komunikat Cinema City

„Wierzymy, że z każdym dniem zbliżamy się do tego celu i już wkrótce ponownie zawitacie w naszych salach. Niestety nie nastąpi to jeszcze 12 lutego. Podjęliśmy wyjątkowo trudną decyzję o tym, iż wszystkie nasze kina pozostaną w dalszym ciągu zamknięte” – czytamy w komunikacie Cinema City.

„Naszym priorytetem niezmiennie jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim widzom i pracownikom a także dostarczenie rozrywki na możliwie najwyższym poziomie. Dlatego potrzebujemy mieć pewność, że sytuacja wraca do normy, abyśmy po szybkim otwarciu nie byli zmuszeni do ponownego równie szybkiego zamknięcia” – informuje sieć kin.

„Musicie jednak pamiętać, iż otwarcie kin wymaga również przygotowania repertuaru, rozmów z dystrybutorami filmowymi oraz promocji wprowadzanych na ekrany tytułów a to niestety wymaga czasu” – wyjaśnia Cinema City.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.