Chwila nieuwagi mogła skończyć się tragicznie [NAGRANIE]

Łuków niebezpiecznie wyglądające potrącenie
Potrącenie rowerzysty w Łukowie

13-letnia dziewczynka miała ogromne szczęście, gdy została potrącona przez samochód marki Toyota. Mimo groźnie wyglądającego wypadku nastolatka nie doznała obrażeń.

Groźne zdarzenie w Łukowie

W tym tygodniu na ul. 11 Listopada w Łukowie doszło do potrącenia 13-letniej rowerzystki przez Toyotę. Dziewczynka wjechała na przejazd dla rowerzystów, gdzie doszło do zderzenia.

Kierująca Toyotą 57-latka tłumaczyła, że jej uwagę odwrócił pieszy. Na szczęście jechała z niewielką prędkością, co zapobiegło poważnym obrażeniom.

Karetka pogotowia ratunkowego na sygnałach
Karetka pogotowia ratunkowego na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring, co ma służyć jako przestroga. Kierująca została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Czy uważacie, że obecne przepisy dotyczące pierwszeństwa na przejazdach rowerowych są wystarczająco jasno określone? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach i udostępnijcie ten artykuł, aby zwiększyć świadomość!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.