2-latka wpadła do studzienki. Potłuczone dziecko trafiło do szpitala

68 111174

Do zdarzenia doszło w środę w miejscowości Chotyłów. 2-letnia dziewczynka wpadła do źle zabezpieczonej studzienki kanalizacyjnej.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwuletnia dziewczynka, która razem z matką przebywało na terenie parkingu kąpieliska w Chotyłowie, wpadła przez niezabezpieczony otwór do mającej blisko 2 metry głębokości, studzienki kanalizacyjnej. Niewielki otwór zabezpieczony był oponami.

 

Dzięki szybkiej reakcji matki nie doszło do tragedii. Szybko wyciągnęła dwulatkę ze studzienki, po czym zawiadomiła służby ratunkowe. Potłuczona dziewczynka została przetransportowana do szpitala.

 

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.