Chór Osterwy ogłasza nabór do zespołu

Casting Teatr Osterwy
Chór Teatru Osterwy | fot. Teatr Osterwy

Chór Osterwy zaprasza osoby pełnoletnie do udziału w nowym projekcie muzycznym, którego premiera odbędzie się w grudniu. Przesłuchania odbędą się 18 i 19 czerwca w Teatrze Osterwy.

Nowy projekt chóru Osterwy

Chór Osterwy ogłasza nabór do zespołu i poszukuje pełnoletnich osób zainteresowanych angażem w nowym projekcie, którego premiera zaplanowana jest na grudzień. Dodatkowo chór poszukuje członków do długoterminowej współpracy.

Szczegóły przesłuchań

Przesłuchania odbędą się w Teatrze Osterwy w następujących terminach:

  • 18 czerwca, godz. 19:00 – wejście od strony ul. Peowiaków
  • 19 czerwca, godz. 18:00 – wejście od strony ul. Peowiaków

Podczas przesłuchania uczestnicy będą proszeni o zaprezentowanie pieśni lub piosenki artystycznej. Możliwe jest skorzystanie z pianina lub odtworzenie akompaniamentu z pendrive’a.

„Chcemy stworzyć zespół, który będzie gotowy do realizacji naszego nowego projektu już w grudniu. Szukamy osób z pasją do muzyki, które chcą rozwijać swoje umiejętności i współpracować z nami na dłużej”

Czy marzysz o występie na scenie Teatru Osterwy? Dołącz do chóru Osterwy i zaprezentuj swoje umiejętności podczas przesłuchań! Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach lub udostępnij ten artykuł, aby inni również mogli wziąć udział w rekrutacji!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.