Chodził po budynku pod pozorem sprzedaży perfum. Ukradł laptopa. Rozpoznajesz go?

IMG 20181026 071433
Ukradł laptopa pod nieobecność pracownika | fot. nadesłane

Wielkie było zdziwienie właściciela jednej z firm, gdy po chwili jego nieobecności w sekretariacie zniknął jego laptop. Na monitoringu został uchwycony sprawca jego zniknięcia.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, kilka minut przed godz. 11 w budynku przy ul. Technicznej 2 w Lublinie. Mężczyzna w średnim wieku chodził po budynku i zaglądał do wszystkich pomieszczeń. Gdy ktoś zapytał się co on tutaj robi, informował, że sprzedaje perfumy.

Gdy wszedł do sekretariatu jednego z pomieszczeń nie zastał tam nikogo. Właściciel firmy był wtedy w innym pomieszczeniu z klientem. Wtedy mężczyzna wykorzystał chwilową jego nieobecność, zakradł się do pomieszczenia i ukradł laptopa, który znajdował się na biurku. Sprawca porusza się ciemną hondą civic.

Właściciel wyznaczył nagrodę za wskazanie złodzieja. Osoby, które rozpoznają sprawce mogą przekazać informacje pod nr tel. 668 326 122. Sprawa jeszcze dzisiaj zostanie zgłoszona na policje.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.