Chodel: 17-latek nosił narkotyki w paczce po papierosach

edf

Opolscy policjanci zatrzymali 17-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Młody mężczyzna ukrywał narkotyki nosząc je np. w paczce po papierosach.

W czwartek opolscy policjanci udali się do miejsca zamieszkania 17–latka z gminy Chodel. Mundurowi podejrzewali, że może on posiadać środki odurzające. przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne.

W trakcie przeszukania pokoju ujawnili i zabezpieczyli prawie 40 gramów marihuany, tabletki extasy oraz amfetaminę. Młody człowiek poukrywał nielegalne substancje po całym pokoju upychając je między innymi w paczce po papierosach, słoikach oraz metalowej puszce.

Część narkotyków 17–latek posiada przy sobie w kieszeni spodni. Mieszkaniec gminy Chodel został przesłuchany i przyznał się do posiadania narkotyków.

Młody mężczyzna za posiadanie nielegalnych substancji odpowie przed Sądem. Za to przestępstwo w myśl Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.