Chełm: Zwłoki matki i syna znalezione w mieszkaniu. Są już wyniki sekcji zwłok

Chełm: Zwłoki matki i syna znalezione w mieszkaniu. Są już wyniki sekcji zwłok

W jednym z mieszkań przy ul. Czarnieckiego w Chełmie znaleziono zwłoki starszej kobiety i jej syna. Biegli przeprowadzili sekcję zwłok.

Do makabrycznego odkrycia doszło w piątek (23 lutego) w jednym z mieszkań przy ul. Czarnieckiego w Chełmie. Policjanci zostali zawiadomieni, że z tego mieszkania wydobywa się okropny smród. Drzwi były zamknięte, więc do pomocy wezwani zostali strażacy.

– Strażacy przy pomocy podnośnika koszowego dostali się do mieszkania przez otwarte okno i otworzyli drzwi. Jak się okazało, w środku mieszkania znajdowały się zwłoki dwóch osób – mówi Ewa Czyż z chełmskiej policji.

W środku mieszkania znajdował się również 64-letni mężczyzna. Okazał się być synem zmarłej 84-latki. Funkcjonariusze nie byli w stanie nawiązać z nim kontaktu. – Kontakt z nim był utrudniony ze względu na jego stan zdrowia (upośledzenie umysłowe – przyp. red.) – dodaje Czyż.

Zwłoki matki i syna zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która odbyła się w tym tygodniu. Wyniki sekcji zwłok wykazały, że przyczyną śmierci kobiety jak i mężczyzny były czynniki naturalne. – Nie było żadnych obrażeń ani oznak, które świadczyłyby o udziale osób trzecich – mówi Lech Wieczerza, szef Prokuratury Rejonowej w Chełmie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.