Chełm: Kierował pojazdem wbrew zakazowi – rozbił się na drzewie

68 79054

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj kilka minut przed godziną pierwszą w nocy na ulicy Hrubieszowskiej w Chełmie.

Patrolujący ulice Chełma policjanci ruchu drogowego zauważyli jadące przez centrum miasta z dużą prędkością Audi. Policjanci udali się w kierunku w którym pojechał zauważony przez nich samochód. Gdy dojechali do ronda przy ulicy Hrubieszowskiej i Pocztowej okazało się, że chwile wcześniej Audi uderzyło w drzewo a następnie odbijając się od niego uderzyło w dwa zaparkowane nieopodal samochody. Siła uderzenia była tak silna, że silnik z Audi został wyrwany z komory silnikowej samochodu.

Jak się okazało samochodem kierował 21-letni mieszkaniec Chełma, natomiast pasażerem był jego 46-letni ojciec. Obaj mężczyźni z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala. Jak ustalili policjanci 21-latek kierował pojazdem wbrew zakazowi sądowemu. Mężczyzna w przeszłości karany był za jazdę w stanie nietrzeźwości.

 Materiały Policji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.