Chełm: 16-latek ukradł trzy konsole do gier. Wpadł w ręce policji

video controller 336657 1280 e1478777843902

Chełmscy policjanci zatrzymali 16-latka, który ukradł z jednego ze sklepów trzy konsole do gier i gry. Teraz ze swojego zachowania będzie się tłumaczył przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Do kradzieży doszło w październiku. Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży trzech konsoli do gier oraz gier, do której doszło w jednym ze sklepów w Chełmie.

Wartość strat pokrzywdzony oszacował na łączna kwotę blisko 5 tysięcy złotych. Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili i zatrzymali w środę sprawcę. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec Chełma. Nieletni dwukrotnie okradł ten sklep.

Nastolatek  został przesłuchany w obecności rodzica, a następnie zwolniony. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

(fot. pixabay)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.