Chciała uniknąć zderzenia z autobusem miejskim i zjechała do rowu. Kierowca MPK ukarany

Kierująca skodą, aby uniknąć zderzenia, zjechała do rowu | fot. KPP Świdnik
Kierująca skodą, aby uniknąć zderzenia, zjechała do rowu | fot. KPP Świdnik

Policjanci ze Świdnika wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego kierująca skodą wjechała do rowu. Kobieta chciała uniknąć zderzenia z autobusem miejskim.

Skoda wjechała do rowu we Franciszkowie

W piątek około godz. 8 policjanci świdnickiej drogówki interweniowali we Franciszkowie. Jak się okazało 37-letni kierowca miejskiego autobusu nie zauważył poruszającego się po drodze z pierwszeństwem przejazdu samochodu marki Skoda.

Kierująca nim 24-lataka chcąc uniknąć zderzenia się z autobusem zjechała na pobocze. Następnie jej auto wylądowało w przydrożnym rowie. Na szczęście obojgu kierującym oraz pasażerom autobusu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi.

Kierowca autobusu MPK Lublin został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Trzeba się wziąć za tych „kierowców miejskiego autobusu” oni ciągle nie widzą że ktoś ma pierwszeństwo i się deb**e pchają bo więksi i wiedzą że ktoś zahamuje. Najgorzej z tym jest na rondach dwupasmowych regularnych(nie turbinowych) gdzie całkiem nie znają przepisów dotyczących wjazdu i tym bardziej zjazdu