Chciała popełnić samobójstwo. Uratowali ją w ostatniej chwili. Miała ranę ciętą na ręce

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Dęblina w ostatniej chwili uratowali 20-latkę, która próbowała odebrać sobie życie. Gdy na miejsce dotarli funkcjonariusze, kobieta miała ranę ciętą na ręce.

Do zdarzenia doszło minionej nocy. Dyżurny z Komisariatu Policji w Dęblinie uzyskał informacje, że 20-latka z województwa mazowieckiego chce popełnić samobójstwo. Wysłała wiadomość sms do znajomych, którzy powiadomili policję.

Podjęte próby kontaktu telefonicznego policjanta z kobietą nie przyniosły zamierzonego efektu. Nie odbierała telefonu. Policjanci ustalili prawdopodobne miejsce przebywania kobiety na terenie Dęblina. Na miejsce udał się policyjny patrol.

Po kilkunastu minutach podczas penetracji terenu mundurowi zauważyli kobietę odpowiadającą posiadanemu rysopisowi. Kobieta posiadała ranę kończyny. Policjanci natychmiast udzieli kobiecie pierwszej pomocy oraz wezwali pogotowie ratunkowe, które przewiozło ją do szpitala.

Na szczęście rany okazały się tylko powierzchowne i nie zagrażało jej niebezpieczeństwo. Została zwolniono i przekazana rodzinie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.