Chciał wejść przez okno do mieszkania partnerki. Zginął na miejscu

68 133214
Chciał wejść do mieszkania swojej kobiety po grymsie | fot. KPP Hrubiszów

Mężczyzna chciał wejść do mieszkania swojej konkubiny po gzymsie budynku. Poślizgnął się i spadł z wysokości 6,5 m. Poniósł śmierć na miejscu.

Do tragicznego zdarzenia doszło w dzisiaj rano przed godz. 7 przy ulicy 3 Maja w Hrubieszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-letni mieszkaniec Hrubieszowa wspiął się po gzymsie budynku do mieszkania swojej konkubiny.

– Wchodził po rynnie, planował przez taras wejść do mieszkania. Jednak najprawdopodobniej poślizgnął się łamiąc przy tym rosnące przy budynku drzewo. 38-latek spadł z wysokości 6,5 metra na ziemię – informuje asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji.

Na miejsce przyjechała załoga karetki pogotowia ratunkowego. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu policjanci wykonują czynności dochodzeniowo – śledcze pod nadzorem prokuratora.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.