Chciał uniknąć zderzenia i spadł z motocykla. Chwilę wcześnie ruszył dynamicznie ze skrzyżowania

68 172171
Niebezpieczna sytuacja na ul. Wyszyńskiego w Łukowie | fot. KPP Łuków

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Łukowie. Motocyklista widząc wjeżdżający na jego pas samochód, zaczął gwałtownie hamować, w wyniku czego przewrócił się i przejechał po asfalcie.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 20 na ul. Wyszyńskiego w Łukowie. Ze zgłoszenia wynikało, że na jezdni wywrócił się motocyklista. Interweniujący policjanci ustalili, że pojazdem uczestniczącym w zdarzeniu był motocykl marki Kawasaki, którym kierował 48-letni łukowianin. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie się okazało, że urazy jakich doznał są niegroźne.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący jednośladem 48-latek „ruszył dynamicznie” ze skrzyżowania. Mężczyzna po przejechaniu kilkunastu metrów gwałtownie zahamował, chcąc uniknąć zderzenia z jadącą z przeciwka osobówką, której kierujący skręcał w lewo do posesji. Motocyklista przewrócił się ze swoim jednośladem na jezdnię, na szczęście nie uderzył w samochód marki Mitsubishi, którym kierował 23-latek z Łukowa.

Teraz prowadzący postępowanie ustalą dokładne szczegóły i okoliczności wypadku, najprawdopodobniej sprawa swój finał znajdzie w sądzie. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę miejskiego monitoringu.

Zobacz moment zdarzenia

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.