Chcesz zostać Lubelską Miss Studentek? Nie czekaj i zgłoś się już dzisiaj!

fot. Marek Wójtowicz

Trwają castingi na wybory Lubelskiej Miss Studentek. Dwa przesłuchania mamy już za sobą, ale jeśli któraś z dziewcząt chciałaby wziąć udział w tym konkursie piękności to nic straconego! Ostatnia szansa już w sobotę.

Kandydatki zostaną wybrane w drodze castingów, które odbędą się w Klubie Helium. Dziewczyny chcące wziąć udział w castingu muszą być studentkami, a także wziąć ze sobą – ulubioną sukienkę, wygodne szpilki oraz strój kąpielowy. Informacje dotyczące zakwalifikowania się do finału zostaną przekazane telefonicznie po zakończeniu wszystkich castingów.

Po części castingowej przyjdzie czas na sesję zdjęciową, którą zrealizuje młoda, utalentowana fotograf – Paulina Maj. Jej rezultaty będą dostępne na stronie internetowej lubelskamiss.pl. Na początku maja wystartuje również plebiscyt na Miss Internetu, gdzie poprzez głosowanie sms’owe widzowie będą mogli wybrać swoją kandydatkę do tytułu.

Następnie przyjdzie czas na próby do Gali Finałowej. Finalistki nauczą się choreografii, za którą odpowiada Ewelina Borowska z klubu sportowego Leila. O wygląd kandydatek w tym roku zadbają wizażystki ze Centrum Kreowania Wizerunku Aesthetic.

fot. Marek Wójtowicz

Podczas Gali kandydatki zaprezentują się w trzech wyjściach. Dokładny program jeszcze jest tajemnicą, ale możemy zdradzić, że finalistki będą walczyć nie tylko o tytuły z ramienia Miss Studentek, ale staną przed szansą zdobycia jednej dzikiej karty do ćwierćfinału wyborów Miss Polski.

Ostatni castingu już w sobotę –> link do wydarzenia

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.